Станьте частиною глобальної, провідної в галузі програми навчання та винагород.

Виведіть свою кар’єру на новий рівень, покращуючи свої знання про продукти та технології Intel®. Програма Intel® Retail Edge Program пропонує захопливий навчальний вміст, корисні ресурси та безліч винагород. Що більше ви дізнаєтеся, то більше можете заробити.
Забули пароль? Введіть адресу електронної пошти, з якою ви зареєструвалися, потім натисніть кнопку «Надіслати», і ми надішлемо посилання для скидання пароля.

Подивіться самі!

Подивіться самі!

Ознайомтеся з багатьма способами, за допомогою яких програма допомагає вам заробляти під час навчання.

100K+

Станьте частиною успішної глобальної спільноти. Програма Intel® Retail Edge Program дає змогу спілкуватися з іншими учасниками, ділитися корисними порадами щодо продажів і вивчати їх, а також завоювати довіру серед колег і роботодавця.

Програма Intel® Retail Edge Program забезпечує чудовий досвід навчання.

Оскільки у світі Intel відбуваються багато подій, добре мати основне джерело найновіших технологій. Пориньте у захопливі навчальні модулі та зробіть роботу з Intel цікавою та корисною.
Процесори й технології Intel®
Навички продажів
Онлайн-вебінари
Різноманітність форматів
Приєднуйтесь до динамічної онлайн-спільноти, яка триматиме вас у курсі передових технологій. Ваша участь робить усіх нас розумнішими, сильнішими та згуртованішими.
Дружнє змагання
Таблиці лідерів на рівні магазину
Реферальні програми
Активний онлайн-форум
Заходьте у гру та грайте, щоб перемогти, із захопливими сюжетними лініями, надзвичайними персонажами, цікавими темами та іншими способами виграти призи! Це все стосується духу змагання та нових неймовірних способів навчання!
Таблиці лідерів
Ігри в стилі «Вікторина»
Щоденні виклики
Захопливі акції
Забрати додому чудові призи стало просто як ніколи. Що глибше ви занурюєтеся в діяльність сайту, то більше можете заробити!
Бали програми та рекламні призи
Цифрові винагороди
Товари під брендом Intel®
Спеціальний доступ
 

«Знання процесорів Intel® допомагають мені продавати клієнтам залежно від їхніх потреб».

George K.

«Як регіональному керівнику, [Intel® Retail Edge Program] допомагає мені бути в курсі подій і отримувати нові знання. Це допомагає у спілкуванні з колегами з мого комп'ютерного відділу».

Keith W.

«Було кілька дуже хороших тренінгів з техніки продажів. Я зміг використати деякі з них, щоб закрити продаж, коли люди явно прийшли просто подивитися».

Robert E.

«До приєднання до програми Intel® Retail Edge Program мені було незручно спілкуватися з клієнтами, але завдяки [Програмі] мої знання про продукт поглибилися, і я став достатньо впевненим, щоб допомагати клієнтам».

Michael O.

«Я також можу допомогти родині та друзям пропозиціями щодо оновлення ПК».

David D.

«[Програма Intel® Retail Edge Program] допомогла мені під час купівлі та рекомендації продуктів друзям та членам сім'ї».

Jia Q.

«Я можу більш детально пояснити клієнтам переваги продуктів Intel®».

Ronald P.

«[Тренінги] дають мені теми для розмови, цифри та відсотки, яким я можу довіряти, щоб я міг краще пояснити, що може бути кращим. Це допомагає підвищити впевненість».

Gabriel H.

«Я займаюсь ремонтом. Знання про поточні, минулі та майбутні чіпи безперечно допомагає, коли потрібно допомогти клієнту замінити компонент. Можливість ідентифікації чіпів за поколінням також допомагає в діагностиці».

Ben H.

«[Тренінги] допомогли мені поглибити знання продукту та покращили здатність чітко формулювати клієнтам необхідну тему доступними формулюваннями».

Cassidy C.

«[Програма Intel® Retail Edge Program] розширила мої знання про те, як і чому продукти Intel® працюють так, як вони працюють, і зробила мене більш освіченим продавцем».

Collin D.

«Тренінги додали мені впевненості в спілкуванні з клієнтами майже будь-якого рівня, яким потрібна допомога з комп’ютером».

Dinesh S.

«Як менеджеру [Програма Intel® Retail Edge Program] допомагає мені завоювати довіру моєї команди, коли я навчаю співробітників магазину навичкам продажу та сприяю їх розвитку».

Tim O.

«[Тренінги] дають хороші приклади того, як технологія може принести користь клієнтам у їхньому житті, про що я б і не міг подумати за інших обставин».

Gabriel H.

«Я завжди вважав за краще дізнаватися про продукти Intel з перших вуст. У сучасних умовах програма Intel® Retail Edge Program забезпечує таку можливість. Так я можу завжди залишатися в курсі».

Anthony D.

«[Тренінги] допомагають мені бути в курсі наявних пропозицій, а також дають корисні поради щодо спілкування з клієнтами».

Jeremy W.

«[Програма Intel® Retail Edge Program] допомагає мені навчитися зручно та зрозуміло доносити інформацію до клієнтів».

Steven W.

«Тренінги дають мені ідеї щодо простих слів і аналогій, які я можу використовувати, щоб пояснити комп’ютерні терміни та функції звичайним людям, які не мають жодного поняття про технології».

Kelly H.

«Як спеціалісту з ремонту, [Програма Intel® Retail Edge Program] допомагає мені бути більш поінформованим про технології, з якими я працюю, а також обговорювати більш технічні аспекти моєї роботи з колегами та клієнтами».

Brady S.

«Я здійснив багато цифрових продажів, і клієнти кажуть мені, що хочуть працювати лише зі мною тому, що я знаю свою справу. Це інформація, яку я дізнався з програми Intel® Retail Edge Program».

Manfred L.

Отримайте максимум від навчання в нашому мобільному застосунку.

Отримуйте доступ до навчального вмісту, де б ви не були
Доступні онлайн- та офлайн-тренінги
Доступні застосунки для Android та iOS

Почніть навчатися та заробляти вже сьогодні!

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ЗАРАЗ