Küresel ve sektör lideri eğitimin ve ödül programının bir parçası olun.

Intel® ürünleri ve teknolojilerine dair bilgilerinizi geliştirirken kariyerinizi bir üst seviyeye taşıyın. Intel® Retail Edge Program; ilgi çekici eğitim içerikleri, faydalı kaynaklar ve tonlarca ödül sunar. Ne kadar fazla öğrenirseniz o kadar fazla kazanırsınız.
Parolanızı mı unuttunuz? Kaydolduğunuz e-posta adresini girin ve Gönder düğmesini tıklayın, parolanızı sıfırlamanız için bir e-posta göndereceğiz.

Kendiniz gözlerinizle görün!

Kendiniz gözlerinizle görün!

Programın öğrenirken kazanmanıza yardımcı olmak için sunduğu çok çeşitli yolları inceleyin.

100K+

Büyüyen bir küresel topluluğun bir parçası olun. Intel® Retail Edge Program; diğer üyelerle bağlantı kurmanıza, paylaşım yapmanıza, harika satış tüyoları öğrenmenize ve iş arkadaşlarınız ile işvereninize güvenilirlik sağlamanıza imkan tanır.

Intel® Retail Edge Program, muhteşem eğitim deneyimleri sunar.

Çokça yeniliğin yaşandığı Intel dünyasında en yeni teknolojileri takip edebileceğiniz merkezi bir kaynak bulunması faydalıdır. Görsel olarak ilgi çekici eğitim modüllerini keşfedin ve Intel'in sunduğu eğlenceler ve ödüller için takipte kalın.
Intel® işlemci ve teknolojileri
Satış becerileri
Canlı web seminerleri
Çeşitli formatlar
Sizi en yeni teknolojilerden haberdar edecek dinamik bir çevrimiçi topluluğa katılın. Sizinle birlikte daha akıllı, daha güçlü ve daha bağlantılıyız.
Dostane rekabet
Mağaza düzeyinde lider panoları
Referans programları
Aktif çevrimiçi forum
Oyunda yerinizi alın ve etkileyici hikayeler, çarpıcı karakterler, ilgi çekici temalar ve ödül kazanmanızı sağlayacak birçok yol eşliğinde kazanmak için oynayın! Her şey rekabet ruhunda ve öğrenmenin ilgi çekici yeni yollarında bitiyor!
Lider Panoları
Trivia tarzında oyunlar
Günlük görevler
İlgi çekici promosyonlar
Harika ödüller kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Site etkinliklerine ne kadar çok katılırsanız o kadar çok kazanabilirsiniz!
Program Kredileri ve promosyon ödülleri
Dijital ödüller
Intel® markalı ürünler
Özel erişim
 

“Intel® işlemcilere dair bilgiler, müşterilere ihtiyaçlarına göre satış yapmamı sağlıyor.”

George K.

“Bölge operasyon lideri olarak [Intel® Retail Edge Program], bilgilerimi güncel tutmamda bana yardımcı oluyor. Bu da bilgisayar departmanlarımdaki iş arkadaşlarımla yaptığım sohbetlerde yardımcı oluyor.”

Keith W.

"Satış teknikleriyle ilgili oldukça iyi eğitimler var. İnsanlar sadece ürünlere bakmaya gelmişken bu tekniklerden bazılarını kullanarak satış yapabildim.”

Robert E.

“Intel® Retail Edge Program'a katılmadan önce müşterilere yaklaşma konusunda rahat değildim; ancak [Program] ile ürün bilgimi artırdım ve müşterilere yardımcı olma konusunda güven kazandım.”

Michael O.

“Aileme ve arkadaşlarıma da bilgisayar yükseltmeleri konusunda yardımcı olabiliyorum.”

David D.

“[Intel® Retail Edge Program] ürünleri satın alırken ve aileme ve arkadaşlarıma ürün önerileri sunarken bana yardımcı oldu.”

Jia Q.

“Intel® ürünlerinin avantajlarını müşterilere daha ayrıntılı olarak açıklayabiliyorum.”

Ronald P.

“[Eğitimler] sayesinde bir ürünün neden daha iyi olabileceğini açıklarken doğruluğuna güvenebileceğim konuşma konuları, sayılar ve yüzdeler edinebiliyorum; bu da kendime güvenimi artırıyor.”

Gabriel H.

“Bir şeyleri tamir edebiliyorum. Şimdiki, geçmişteki ve gelecekteki çipler hakkında bilgi sahibi olmak, bir bileşeni değiştirmek isteyen bir müşteriye yardımcı olmada kesinlikle faydalı oluyor. Çipleri nesillerine göre ayırt edebilmek de sorunları tanımlama konusunda yardımcı oluyor.”

Ben H.

“[Eğitimler], ürün bilgimi geliştirmeme ve bu bilgileri müşterilere anlayabilecekleri şekilde aktarmama yardımcı oldu.”

Cassidy C.

“[Intel® Retail Edge Program] sayesinde Intel® ürünlerinin nasıl ve neden bu şekilde çalıştığı konusunda daha fazla bilgi edindim; bu da daha donanımlı bir satış görevlisi olmamı sağladı.”

Collin D.

“Eğitimler, bilgisayar konusunda yardım isteyen hemen her düzeydeki müşteriyle iletişim kurma konusunda güven sağladı.”

Dinesh S.

“[Intel® Retail Edge Program], yönetici olarak mağaza genelindeki iş arkadaşlarıma rehberlik ederken ve satış becerilerini geliştirirken güvenilirlik sağlamamda yardımcı oldu.”

Tim O.

“[Eğitimler], müşterilerin teknolojiden nasıl fayda sağlayabileceği konusunda başka türlü aklıma gelmeyecek güzel örnekler sunuyor.”

Gabriel H.

“Intel® ürünlerine dair daima doğrudan kaynağından bilgi edinmeyi tercih ettim. Günümüzde içinde bulunduğumuz ortamda Intel® Retail Edge Program, bu bağlantıyı sağlıyor. Bu da gelişmelerden daima haberdar olmamı sağlıyor.”

Anthony D.

“[Eğitimler], müşterilerle nasıl iletişim kuracağıma dair yararlı öneriler sunmasının yanı sıra mevcut teklifler hakkında bilgi edinmeme de yardımcı oluyor.”

Jeremy W.

“[Intel® Retail Edge Program], bilgileri müşterilere nasıl anlaşılır ve ilişkilendirilebilir şekilde aktaracağımı öğretti.”

Steven W.

“Eğitimler, teknoloji hakkında hiç bilgisi olmayan sıradan kullanıcılara bilgisayar terimlerini ve özelliklerini açıklarken kullanabileceğim basit kelime ve benzetme fikirleri verdi.”

Kelly H.

“Bir onarım teknisyeni olarak [Intel® Retail Edge Program], çalıştığım teknolojiye dair daha fazla bilgi edinmemi sağladı ve ayrıca iş arkadaşlarıma ve müşterilere işimin daha teknik kısımlarını açıklamamda yardımcı oldu.”

Brady S.

“Birçok dijital satış işlemi gerçekleştirdim ve müşteriler, bilgi sahibi olduğum için sadece benimle çalışmak istediklerini dile getirdiler. Bu bilgileri Intel® Retail Edge Program'dan edindim.”

Manfred L.

Mobil uygulamamızla eğitimimizden en iyi şekilde faydalanın.

Bulunduğunuz her yerden eğitim içeriğine ulaşın
Çevrimiçi ve çevrimdışı eğitimler mevcuttur
Android ve iOS uygulamaları mevcuttur

Hemen Öğrenmeye ve Kazanmaya Başlayın!

ŞİMDİ KAYDOL