Küresel ve sektör lideri eğitimin ve ödül programının bir parçası olun.

Intel® ürünleri ve teknolojilerine dair bilgilerinizi geliştirirken kariyerinizi bir üst seviyeye taşıyın. Intel® Retail Edge Program; ilgi çekici eğitim içerikleri, faydalı kaynaklar ve tonlarca ödül sunar. Ne kadar fazla öğrenirseniz o kadar fazla kazanırsınız.
Parolanızı mı unuttunuz? Kaydolduğunuz e-posta adresini girin ve Gönder düğmesini tıklayın, parolanızı sıfırlamanız için bir e-posta göndereceğiz.

Kendiniz gözlerinizle görün!

Kendiniz gözlerinizle görün!

Programın öğrenirken kazanmanıza yardımcı olmak için sunduğu çok çeşitli yolları inceleyin.

100K+

Büyüyen bir küresel topluluğun bir parçası olun. Intel® Retail Edge Program; diğer üyelerle bağlantı kurmanıza, paylaşım yapmanıza, harika satış tüyoları öğrenmenize ve iş arkadaşlarınız ile işvereninize güvenilirlik sağlamanıza imkan tanır.

Intel® Retail Edge Program, muhteşem eğitim deneyimleri sunar.

Çokça yeniliğin yaşandığı Intel dünyasında en yeni teknolojileri takip edebileceğiniz merkezi bir kaynak bulunması faydalıdır. Görsel olarak ilgi çekici eğitim modüllerini keşfedin ve Intel'in sunduğu eğlenceler ve ödüller için takipte kalın.
Intel® işlemci ve teknolojileri
Satış becerileri
Canlı web seminerleri
Çeşitli formatlar
Sizi en yeni teknolojilerden haberdar edecek dinamik bir çevrimiçi topluluğa katılın. Sizinle birlikte daha akıllı, daha güçlü ve daha bağlantılıyız.
Dostane rekabet
Mağaza düzeyinde lider panoları
Referans programları
Aktif çevrimiçi forum
Oyunda yerinizi alın ve etkileyici hikayeler, çarpıcı karakterler, ilgi çekici temalar ve ödül kazanmanızı sağlayacak birçok yol eşliğinde kazanmak için oynayın! Her şey rekabet ruhunda ve öğrenmenin ilgi çekici yeni yollarında bitiyor!
Lider Panoları
Trivia tarzında oyunlar
Günlük görevler
İlgi çekici promosyonlar
Harika ödüller kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Site etkinliklerine ne kadar çok katılırsanız o kadar çok kazanabilirsiniz!
Program Kredileri ve promosyon ödülleri
Dijital ödüller
Intel® markalı ürünler
Özel erişim
 

Mobil uygulamamızla eğitimimizden en iyi şekilde faydalanın.

Bulunduğunuz her yerden eğitim içeriğine ulaşın
Çevrimiçi ve çevrimdışı eğitimler mevcuttur
Android ve iOS uygulamaları mevcuttur

Hemen Öğrenmeye ve Kazanmaya Başlayın!

ŞİMDİ KAYDOL