Staňte se součástí špičkového celosvětového programu školení a odměn.

Rozšiřte své znalosti produktů a technologií Intel® a posuňte svou kariéru o kus dál. Program Intel® Retail Edge Program nabízí poutavý vzdělávací obsah, užitečné zdroje informací a spoustu odměn. Čím více se naučíte, tím více odměn můžete získat.
Zapomněli jste heslo? Zadejte e-mailovou adresu použitou při registraci a klikněte na tlačítko Odeslat. Zašleme vám e-mail s odkazem pro obnovení hesla.

Podívejte se sami.

Podívejte se sami.

Podívejte se na nejrůznější způsoby, jak vám program pomůže získávat odměny, zatímco se budete učit.

100K+

Buďte součástí aktivní globální komunity. Program Intel® Retail Edge Program vám umožňuje spojit se s dalšími členy, získávat a sdílet skvělé prodejní tipy a budovat si důvěryhodnost před svými kolegy a zaměstnavatelem.

Program Intel® Retail Edge Program nabízí úžasné možnosti školení.

Ve světě technologií Intel se toho děje tolik, že je dobré mít centrální zdroj nejnovějších informací. Ponořte se do vizuálně atraktivních vzdělávacích modulů, se kterými bude získávání informací o technologiích Intel zábavné a přínosné.
Procesory a technologie Intel®
O prodejních dovednostech
Živé webináře
Různé formáty
Připojte se k dynamické online komunitě, ve které budete mít neustále přehled o špičkových technologiích. Díky vašemu zapojení jsme všichni chytřejší, silnější a provázanější.
Přátelská konkurence
Tabulky nejlepších prodejců
Programy doporučení
Aktivní online fórum
Zapojte se do hry a hrajte na vítězství s poutavými příběhy, neuvěřitelnými postavami, atraktivními tématy a mnoha způsoby, jak získat ceny! Hry jsou zaměřeny na soutěživost a přinášejí skvělé nové způsoby vzdělávání.
Tabulka nejlepších
Vědomostní soutěže
Každodenní úkoly
Atraktivní promoakce
Získat úžasné ceny nebylo ještě nikdy jednodušší. Čím více se budete věnovat aktivitám na webu programu, tím více můžete získat!
Kredity programu a propagační ceny
Digitální odměny
Značkové zboží Intel®
Zvláštní přístup
 

Vytěžte ze školení maximum pomocí naší mobilní aplikace.

Připojte se ke školení odkudkoliv
K dispozici jsou školení online a offline
K dispozici jsou aplikace pro systémy Android a iOS

Začněte se vzdělávat a získávat odměny ještě dnes!

ZAREGISTROVAT SE